Merhaba

Sayfamıza Hoşgeldiniz.

Hakkımızda

Birçok insanın arabasında en çok dikkat ettiği şey konfor ve güvenliktir. Araçlarda konfor ve güvenliğin sağlanmasında oto elektronik sektörünün payı yüksektir. Yek Oto Elektronik işletmesi olarak Konya otomotiv sektöründe, müşterilerini en konforlu ve en güvenilir şekilde uğurlayan firmalardan biri olarak sektöre liderlik ediyoruz.

Oto elektronik, otomobillerin en önemli gereksinimlerini karşılayan alanlardan biridir. Gerek araç içi gerek araç dışı ısıtma ve aydınlatma sistemlerinin ihtiyaçlarının karşılanması gerekebilir. Bu tip sistemlerin işlemleri yapılırken müşteriler güvenilir, deneyimli ve donanım olarak üst düzey firmalra araçlarını emanet etmelidir. Firmamızın en büyük amacı, sizlerin aracını doyasıya konforlu ve güvenli şekilde kullanmasını sağlamaktır. Size bu konforu ve güveni sağlamak için, en küçük detayına kadar araçlarınızın içini ve dışını kontrol ediyoruz.

Oto elektronik sistemleri araç için büyük öneme sahip olup, kesinlikle deneyimli firmalara emanet edilmelidir. Bu konuya firmamız da çok önem göstererek, her biri alanında uzman kişilerden oluşan profesyonek bir kadroyla çalışmaktadır. İş disiplini ve iş birliği ile en büyük sorunlarınızı bile çözme yeteneğine sahip deneyimli kadromuz sayesinde araçlarınızı sizlere konforlu ve güvenli şekilde teslim ediyoruz. Bünyemizde her araca uygun yedek parça bulundurarak, siz değerli müşterilerimizin her türlü aracının elektronik sistemlerini karşılamaya gayret gösteriyoruz.

Eğer siz de aracınızı daha konforlu ve daha güvenli şekilde kullanmak istiyorsanız Yek Oto Elektronik olarak sizlere bu hizmetleri sağlamaktan mutluluk duyarız. Konya’da hizmet vermekte olan firmamız, sizleri ağırlamaktan gurur duymaktadır.

Arayın

0 506 433 94 23

Email 

Sosyal Medya

  • Facebook
  • Instagram