WhatsApp ve Telefon Araması Butonları
Menu
Sepetim
WhatsApp Hattımız 0(332) 225 45 65

Hakkımızda

YekTek Cihaz

2019 yılında kurulan YekTek Cihaz, oto arıza tespit cihazları, motosiklet arıza tespit cihazları, ağır vasıta arıza tespit cihazları, yazılım cihazları, eeprom programlayıcılar, gizli özellik açma cihazları, program kurulumları ve araç kabloları gibi birçok alanda kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır. 5 yıllık tecrübemiz ve sürekli büyüyen müşteri portföyümüz ile sektörde öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Değerlerimiz ve Çalışma Prensibimiz

YekTek Cihaz olarak, çok çalışmanın ve müşteri memnuniyetinin başarımızın anahtarı olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve onları memnun etmek bizim önceliğimizdir. Her zaman kaliteli ürün ve hizmet sunarak, müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz.

Geçmişimiz

YekTek Cihaz olarak 5 yıldır bu sektörde faaliyet göstermekteyiz ve gün geçtikçe büyümeye devam ediyoruz. Şu anda, 5 farklı markanın distribütörlüğünü yaparak, geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Uzman ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla, sektördeki yerimizi sağlamlaştırdık.

Müşteri Kitlesi

Otomobil, Ağır Vasıta, Motosiklet ve Elektrik/Elektronik Tamir Atölyelerinin vazgeçilmez çözüm ortağı olarak, onların işlerini kolaylaştıracak ve verimliliklerini artıracak ürünler sunmaktayız. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve onları memnun etmek, en büyük önceliğimizdir.

İletişim

Sorularınız ve talepleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin:

Telefon: 0 332 225 45 65

YekTek Cihaz Farkıyla Keyifli Alışverişler
Vade farksız 4 taksit imkanımız devam etmektedir. Yapacak olduğunuz 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Yurtiçi kargo ile hızlı teslimat.