WhatsApp ve Telefon Araması Butonları
Menu
Sepetim
WhatsApp Hattımız 0(332) 225 45 65

Gizli Özellik Açma Cihazları

Stok Kodu: 1085
Cihazın Genel Özellikleri;En Güncel multiecuscan Yazılım Sürümü, SGW Güvenlik Ağ Duvarını Bypass Adaptörü, Proxi Yaparak Yapılan Değişiklikleri Kayıt Etmek, Modüllerden Hata Kodlarını Okuma ve Silme, Araç Yapılandırmasını Okumak, Elektrikli Direksiyon Adaptasyonu Yapma, Akü Gücünü..
1.500,00 TL
KDVsiz:1.250,00 TL
Stok Kodu: FELM
Cihazın Genel Özellikleri;En Güncel multiecuscan Yazılım Sürümü, A3/Sarı Mod ve A5/Mavi Mod Adaptör Fonksiyonu, SGW Güvenlik Ağ Duvarını Bypass Adaptörü, Proxi Yaparak Yapılan Değişiklikleri Kayıt Etmek, Modüllerden Hata Kodlarını Okuma ve Silme, Araç Yapılandırmasını Okumak, Elek..
750,00 TL
KDVsiz:625,00 TL
Stok Kodu: 10880
Araçtaki Aktif Edilebilir Özelliklerin Listesi;Yokuş Kalkış Aktivasyonu(Hill Holder), Hız Sabitleme Aktivasyonu(Cruise Control), Sis Farı Aktivasyonu, Hareket Halinde Kapıların Otomatik Kilitlenmesi, Ford Eco Mod, Lastik Basınç Göstergesi, Gösterge Panelinde Radyo Bilgi Ekranı, ..
700,00 TL
KDVsiz:583,33 TL
Stok Kodu: 11424
FORD UCDS PRO Arıza Tespit ve ECU Programlama CihazıFord FOCOM UCDS Pro+ arıza tespit ve beyin programlama cihazı full aktivasyonlu ve full lisanslı, içerisinde 35 Token bulunduran ve Ford marka araçlar için özel olarak üretilmiş bir cihazdır.Bu cihaz sayesinde Ford marka araçlarda arıza tes..
1.750,00 TL 1.950,00 TL
KDVsiz:1.458,33 TL
Stok Kodu: OBD11DPRO1Y
OBDeleven NextGen – tüm sürücülerin arabalarıyla daha iyi iletişim kurmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış cep boyutunda bir Bluetooth cihazı. Volkswagen Group (VAG), BMW Group ve Toyota Group için Gelişmiş Arıza Tespitleri, Volkswagen Grubu (VAG) ve seçilmiş BMW Group araçları için özelleştirmele..
6.250,00 TL
KDVsiz:5.208,33 TL
Stok Kodu: OBD11DULT1Y
OBDeleven NextGen – tüm sürücülerin arabalarıyla daha iyi iletişim kurmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış cep boyutunda bir Bluetooth cihazı. Volkswagen Group (VAG), BMW Group ve Toyota Group için Gelişmiş Arıza Tespitleri, Volkswagen Grubu (VAG) ve seçilmiş BMW Group araçları için özelleştirmele..
11.500,00 TL
KDVsiz:9.583,33 TL
Stok Kodu: OBD11DULT3Y
OBDeleven NextGen – tüm sürücülerin arabalarıyla daha iyi iletişim kurmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış cep boyutunda bir Bluetooth cihazı. Volkswagen Group (VAG), BMW Group ve Toyota Group için Gelişmiş Arıza Tespitleri, Volkswagen Grubu (VAG) ve seçilmiş BMW Group araçları için özelleştirmele..
19.500,00 TL
KDVsiz:16.250,00 TL
Stok Kodu: OBD11D
OBDeleven NextGen – tüm sürücülerin arabalarıyla daha iyi iletişim kurmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış cep boyutunda bir Bluetooth cihazı. Volkswagen Group (VAG), BMW Group ve Toyota Group için Gelişmiş Arıza Tespitleri, Volkswagen Grubu (VAG) ve seçilmiş BMW Group araçları için özelleştirmele..
4.000,00 TL
KDVsiz:3.333,33 TL
Stok Kodu: 10623
Ürün Açıklaması:Opel otomobiller için OPCOM teşhis aracı neredeyse tüm Opel otomobilleri, hatta Vectra-C, astra-h, Zafira a-b gibi CAN-BUS tabanlı tanılama ile yeni arabalar kapsar. Opcom v1.99, hata kodlarını okumanızı ve temizlemenizi sağlar, birçok kontrol ünitesini destekler.Cihazın Özel..
1.100,00 TL
KDVsiz:916,67 TL
Stok Kodu: OO2
OPEL OPCOM 1.95 NEDİR?     1990'dan 2014'e kadar Opel/Vauxhall elektronik arıza teşhis serisinden ürün yazılımı yükseltmelerini ve sürüm düşürmelerini destekleyen "en yeni" OpCom tarayıcısıdır ve SAAB (9-3 ve 9-5), Renault Traffic ve Chevrolet Captiva ile çalışır. Cihaz, K hattını (2004'ten önce..
2.750,00 TL
KDVsiz:2.291,67 TL
Stok Kodu: 10877
Araçtaki Aktif Edilebilir Özelliklerin Listesi; *Yokuş Kalkış Destek Sistemi,  *Yol Bilgisayarı Aktivasyonu,  *Göstergeye Saat ve Sıcaklık Eklenmesi (Sensör Varsa),  *Gündüz Kadran Aydınlatması,  *Otoban / Konfor Sinyali,  *Aşırı Hız Uyarısı Aktivasyonu,  *Emniyet Kemeri İkazı İpt..
700,00 TL
KDVsiz:583,33 TL
Stok Kodu: 10649
Renolink V1.87 Renault İmmo Airbag Sıfırlama Ecu Programlama Cihazı Nedir?Renault ve Dacia araçların elektronik kontrol ünitelerini programlamak için kullanılan profesyonel bir programlama cihazıdır. Yazılımın veritabanı Aralık 2019 yılına aittir. Renault ve Dacia araçlarda UCH Eşleştirme, Hava ..
2.500,00 TL
KDVsiz:2.083,33 TL
Stok Kodu: VAGCAN
Vag - Can Pro Dongle Beraber V5.5.1Vag Can Pro kablosu, Volkswagen, Audi, Seat veya Skoda araçlar için kullanılan ve kendi arayüz programı ile çalışan bir OBD2  kablosudur. CAN veya Kline hattı beslemesine uygun olması nedeni ile eski model araçlarda da kullanılmaktadır. Vagcom kalosuna ek olara..
1.250,00 TL
KDVsiz:1.041,67 TL
Stok Kodu: VLFSUSB
Vgate VLinker FS Arıza Tespit Cihazı:Vgate firması tarafından Ford araçlarda Arıza Tespiti için üretilmiş profesyonel bir OBD2 cihazıdır. FORScan ekibi, FORScan'ın tüm gelişmiş işlevleri, Ford anlaşmaları ve modülleri için vLinker FS'yi önerir. FORScan'da FEPS 18V programlama voltajı çıkışı..
1.650,00 TL
KDVsiz:1.375,00 TL
Stok Kodu: 10663
Vagcom Gizli Özellik Açma Cihazı, Ross-Tech firması tarafından geliştirilen VCDS yazılımı ile Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda araçlarda Gizli Özellik Açma ve Arıza Tespit işlemleri yapabilmeniz için imal edilmiş bir obd2 cihazıdır. Avrupa Klon model olup en çok satan Vagcom modelidir. Güncellenebili..
2.850,00 TL
KDVsiz:2.375,00 TL
1 den 15 e 15 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Yek Oto Cihaz Gizli özellik açma cihazları Markaya yada modele özel olarak çalışabilir yada unıversal olabilir . Bu cihazların kullanımı genelde teknik bilgi gerektirir . Youtube gibi kanallarda bir çok kullanım videosu olan bu cihazlar için Tabiki Yek Oto Cihaz ı tercih edin . 

Gizli Özellik Açma Cihazları
Son yıllarda geliştirilen araç üretim özellikleri sayesinde milyonlarca insan için gizli özellik açma cihazı ürünleri popüler hale gelmiştir. Bu noktada her araç için farklı gizlilik özellikleri bulunduğundan markalar arasında gizlilik açmak için farklı yöntemler bulunur. Bu özelliklerin aktif hale getirilmesi için oto gizlilik açma cihazı kullanılır.
Araçlarda araba gizli özellik açma cihazı ürünlerini kullanarak aracınızın sahip olduğu tüm fonksiyonlarına ulaşabilir ve daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca arıza tespit cihazı gibi gizli özellik açma cihazı ile anlık işlemler yapabilir ve birçok müşteriniz için kaliteli bir hizmet sağlamaya başlayabilirsiniz. Fakat gizlik özellikleri açabilmek için oldukça kaliteli ve güvenilir bir cihaza sahip olmanız gerektiğini de belirtmekte yarar ar.

Üstün Özelliklere Sahip Gizli Özellik Açma Cihazı Modelleri
Son dönemlerde geliştirilen oto arıza tespit cihazı ve gizli özellik açma cihazı modelleri, son teknoloji özelliklerle geliştirilmişlerdir. Bu noktada birçok firmada gizli özellik açma cihazı ürünü satıldığından kişilerin hangi noktalardan satın alım gerçekleştirmeleri gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşadığı da bilinir.
Yıllardır Konya ve çevresi için Xtool a30 gibi ürünler sunan Yektek markası, şimdilerde gizli özellik açma cihazı modelleriyle de üstün özellikler sağlar. Bu sayede milyonlarca kişi, kendi aracı için gizli özellikleri kolayca açabilmekte veya müşterilerine hizmet sunabilmektedir. Siz de kaliteli ve üstün özelliklere sahip oto anahtar programlama cihazı ve gizli özellik açma cihazı satın almak istiyorsanız yektek.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güvenilir Gizli Özellik Açma Cihazları
Son günlerde gizli özellik açma ürünleri bir hayli popüler olmuş ve milyonlarca tamirhane de kaliteli ürünler ile gizli özellikler açılmaya başlanmıştır. Bu noktada birçok firmada ürün satıldığı için kişiler Xtool yetkili bayi gibi kaliteli noktalardan güvenilir cihazlar satın almak istiyorlar.
Şimdilerde oto arıza tespit cihazı gibi ürünlerle kalitesini herkese kanıtlamayı başaran Yektek markası, milyonlarca kişinin gizli özellik açma cihazı sorununu da çözmektedir. Yıl içerisinde milyonlarca memnun müşteriye ulaşan marka, güven konusunda da herkesi mutlu etmeyi başarır. Siz de araç modellerine göre gizli özellik açma cihazı satın almak istiyorsanız yektek.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Gizli Özellik Açma Cihazı Ürünleri
Şimdilerde oto anahtar programlama cihazı gibi ürünler için araştırma yapan kişiler, kalite ve güvenilirliğin yanı sıra uygun fiyatlandırma tarifelerini de araştırırlar. Bu noktada gizli özellik açma cihazı ürünleri, çok daha yüksek fiyatlarla sunulurlar. Bu nedenle milyonlarca kişi, Xtool yetkili bayi gibi noktalardan en ucuz gizli özellik açma cihazı ürünlerini araştırılar.
Son günlerde arıza tespit cihazı gibi konularda en kaliteli hizmeti verdiği bilinen Yektek markası, Türkiye genelinde gizl i özellik açma cihazı için de uygun fiyatlarla herkesi mutlu etmektedir. Bu sayede her kesimden insan alacağı gizli özellik açma cihazı ile müşterilerine hizmet verebilir. Siz de kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler için yektek.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Her Tarzdan Araba Modeli İçin Gizli Özellik Açma Cihazı
Uzun yıllardır her otomobil markası için gizli özellik açma adımlarının farklı olduğu bilindiğinden kişiler, araç modellerine göre cihaz satın alırlar. Bu noktada tamirhane açacak kişiler ise oto arıza tespit cihazı gibi her tarzdan araç için gizli özellik açma cihazı talep ederler.
Bu noktada her tarzdan araba için kaliteli hizmetler sunan Yektek markası, son yapılan iyileştirme çalışmalarıyla tüm otomobil modelleri için kaliteli ve güvenilir gizli özellik açma cihazı ürünlerini sunar. Siz de yektek.com adresi üzerinden güvenilir ürünlere en uygun fiyat garantisiyle ulaşabilirsiniz.
YekTek Cihaz Farkıyla Keyifli Alışverişler
Vade farksız 4 taksit imkanımız devam etmektedir. Yapacak olduğunuz 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Yurtiçi kargo ile hızlı teslimat.