WhatsApp Floating Action Button
Menu
Your Cart

WhastApp Hattımız 0(332) 225 45 65

Kontrol kalemi, Oto Devre Kaçak ve Kopuk Tesisat Bulma Test Cihazı TopDiag P100 YEKTEK

Topdiag P100
Topdiag P100
Topdiag P100
Yeni
Topdiag P100
Topdiag P100
Topdiag P100
Kontrol kalemi, Oto Devre Kaçak ve Kopuk Tesisat Bulma Test Cihazı TopDiag P100 YEKTEK
2.000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Yapacak olduğunuz 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Yurtiçi kargo ile hızlı teslimat.
2.500,00 TL
KDV Hariç: 2.083,33 TL
  • Stok: Stokta Var
Görüntülenme: 2680

TopDiag P100 Nedir?

  • P100 Güç Devresi Prob Kiti öncelikle otomobil akülerinin voltajını test etmek ve AC ve DC voltajlarının yanı sıra direnç, sızıntı, kısa devreler, bileşenler üzerindeki aşırı yük koruması ve diğer devre sistemi sorunlarını kontrol etmek için kullanılır. 
  • Daha büyük bir akü maşası ile otomatik devre test cihazı daha büyük bir yükü kaldırabilir. 
  • 9V - 70V arası geniş giriş voltajı aralığının yanı sıra 12V araçlar ve 24V kamyonlar da desteklenir.

TopDiag P100 Nasıl Kullanılır? :

P100 ne yapabilir?

Testlerden küçük sapmalar ve daha doğru veriler. 6V'tan 30V'a kadar her türlü sağlıklı akü, kapsamlı akü bilgisi sağlayan devre test cihazı otomotiv tarafından analiz edilebilir. Güç kaynağı değiştirildiğinde devre, devre prob kitiyle korunabilir.

Araç Bileşeninin Etkinleştirilmesi:

Bileşen aktivasyon işlevi de bu elektrik devresi test cihazına dahildir. Diğer bileşenlerin yanı sıra kutup tespiti, süreklilik, toprak bağlantıları ve kısa devreleri kontrol etmek için kullanılabilir. Test cihazının doğru çalıştığından emin olmak için herhangi bir devreyi veya bileşeni test etmeden önce kısa bir kendi kendine test yapın.

Okunması kolay Avometresi sayesinde parmak ucunuzdaki voltajı, akımı ve direnci okumanıza olanak sağlar. Pozitif, negatif ve açık devreleri anında tanımlayabilirsiniz. Güç anahtarını çevirdiğinizde, soğutma fanları, röleler vb. elektrikli bileşenleri çalıştırmak için anında topraklama hattına sahip olursunuz. Altın uçlu iletken iğne ile hiç bir kabloyu sıyırmanıza veya kesmenize gerek kalmadan 12volt enerjiyi yada şaseyi anında dilediğiniz hatta verebilirsiniz. Kullanımı son derece kolay, pratik ve güvenilirdir.

 

Turbo basınç sensörünü, yakıt seviye sensörünü, hava akışmetre-kütle ölçer (map maf mass) sensörlerini, PWM ile çalışan tüm sensörlerini, Commonrail basınç sensörünü, krank ve egzantrik sensörlerini, gaz pedalı potansiyometresi-konum sensörü vb. pedal değerlerini, şarj dinamosunun voltajını, EGR valfinin konum sensörünü, ABS hız sensörü değerleri ile buna benzer tüm sensör ve iletişim hatlarının frekanslarının osiloskop görüntüsünü, CAN-BUS ile LIN-BUS ve K-Line hattındaki frekans ölçümlerini çok pratik bir şekilde yorumlamanıza imkan sunmaktadır.

YekTek Cihaz Farkıyla Keyifli Alışverişler
Vade farksız 4 taksit imkanımız devam etmektedir. Yapacak olduğunuz 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Yurtiçi kargo ile hızlı teslimat.