WhatsApp Floating Action Button
Menu
Your Cart

WhastApp Hattımız 0(332) 225 45 65

Oto Devre Kaçak Ve Kopuk Tesisat Tespit Cihazı Topdiag P200 Pro

TopDiag P200 Pro
TopDiag P200 Pro
Yeni
TopDiag P200 Pro
TopDiag P200 Pro
Oto Devre Kaçak Ve Kopuk Tesisat Tespit Cihazı Topdiag P200 Pro
2.000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Yapacak olduğunuz 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Yurtiçi kargo ile hızlı teslimat.
11.000,00 TL
KDV Hariç: 9.166,67 TL
  • Stok: Stokta Var
Görüntülenme: 3836

Topdiag P200 Pro:

Yükseltilmiş bir versiyon olan Topdiag P200 Pro güç devresi prob kiti, kapsamlı bir araştırma ve geliştirme sürecinin ardından piyasaya sürüldü. Topdiag P200 Pro'nun geliştirilmiş multimetre ve osiloskop işlevi, verilerin (voltaj, direnç, diyot, akım vb.) daha doğru test edilmesine ve görüntülenmesine olanak tanır. Ayrıca P200 Pro devre test cihazı artık röle testi, enjektör testi, enjektör temizliği ve kaçak akım testi gibi ek işlevler de içeriyor.

Topdiag P200 Pro Nasıl Kullanılır? :

Devre Test Cihazı Fonksiyonları:

Kaçak akımların test edilmesi ve enjektörlerin temizlenmesi ve test edilmesi. 

Topdiag P200 Pro prob test cihazının iki önemli özelliği, diğer elektrikli teşhis araçlarında bulunmayan enjektör testi ve temizliğidir: kaçak akım testi ve enjektör testi. Buna dayanarak, akım büyüklüğünü ve akımı gerçek zamanlı olarak tespit etmenin yanı sıra mevcut dalga formlarını çizebilir ve kaydedebilirsiniz. Ek olarak enjektör memesi sinyalini toplamak, enjektör memesi temizlemek, dalga biçimini çizmek için parametreleri analiz etmek ve enjektör memesi sinyal çıkışını analoglamak için kullanılabilir.

Bileşen Aktivasyonu:

100Amp'ye kadar anlık akımlarla yüksek güçlü bileşenlerin etkinleştirilmesini destekler.
Araba ampulleri, motorlar, göstergeler vb. bileşenler.

Araç Kapsamı

Tüm araç elektrik sistemlerini destekler. Arabalar, kamyonlar, SUV'lar, motosikletler, tekneler, ekskavatörler vb.

 

Okunması kolay Avometresi sayesinde parmak ucunuzdaki voltajı, akımı ve direnci okumanıza olanak sağlar. Pozitif, negatif ve açık devreleri anında tanımlayabilirsiniz. Güç anahtarını çevirdiğinizde, soğutma fanları, röleler vb. elektrikli bileşenleri çalıştırmak için anında topraklama hattına sahip olursunuz. Altın uçlu iletken iğne ile hiç bir kabloyu sıyırmanıza veya kesmenize gerek kalmadan 12volt enerjiyi yada şaseyi anında dilediğiniz hatta verebilirsiniz. Kullanımı son derece kolay, pratik ve güvenilirdir.

 

Turbo basınç sensörünü, yakıt seviye sensörünü, hava akışmetre-kütle ölçer (map maf mass) sensörlerini, PWM ile çalışan tüm sensörlerini, Commonrail basınç sensörünü, krank ve egzantrik sensörlerini, gaz pedalı potansiyometresi-konum sensörü vb. pedal değerlerini, şarj dinamosunun voltajını, EGR valfinin konum sensörünü, ABS hız sensörü değerleri ile buna benzer tüm sensör ve iletişim hatlarının frekanslarının osiloskop görüntüsünü, CAN-BUS ile LIN-BUS ve K-Line hattındaki frekans ölçümlerini çok pratik bir şekilde yorumlamanıza imkan sunmaktadır.

YekTek Cihaz Farkıyla Keyifli Alışverişler
Vade farksız 4 taksit imkanımız devam etmektedir. Yapacak olduğunuz 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Yurtiçi kargo ile hızlı teslimat.