WhatsApp Floating Action Button
Menu
Your Cart
WhatsApp Hattımız 0(332) 225 45 65

Xtool H6 Pro Master 2 Profesyonel Kodlama Ve Arıza Tespit Cihazı

Xtool H6 Pro Master 2 Profesyonel Kodlama Ve Arıza Tespit Cihazı
Xtool H6 Pro Master 2 Profesyonel Kodlama Ve Arıza Tespit Cihazı
Xtool H6 Pro Master 2 Profesyonel Kodlama Ve Arıza Tespit Cihazı
Xtool H6 Pro Master 2 Profesyonel Kodlama Ve Arıza Tespit Cihazı
Xtool H6 Pro Master 2 Profesyonel Kodlama Ve Arıza Tespit Cihazı
Xtool H6 Pro Master 2 Profesyonel Kodlama Ve Arıza Tespit Cihazı
Xtool H6 Pro Master 2 Profesyonel Kodlama Ve Arıza Tespit Cihazı
Xtool H6 Pro Master 2 Profesyonel Kodlama Ve Arıza Tespit Cihazı
Xtool H6 Pro Master 2 Profesyonel Kodlama Ve Arıza Tespit Cihazı
2.000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Yapacak olduğunuz 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Yurtiçi kargo ile hızlı teslimat.
 • Stok Durumu: Stokta Var
Görüntülenme: 3824
85.000,00 TL
KDV Hariç: 70.833,33 TL

PROFESYONELLERİN TERCİHİ H6 PRO MASTER 2:

Tam sistem teşhis fonksiyonları

XTOOL H6 PRO Master 2 tam sistem tanılama için çalışabilir: ABS sistemi, motor sistemi, SAS sistemi, TPMS sistemi, IMMO sistemi, akü sistemi, yağ servis sistemi, SRS sistemi, vb... Tanı fonksiyonları şunlardır: okuma dtc, net dtc, okuma veri akışı, çalıştırma testi, ECU kodlama ve 30 + özel fonksiyon vb...

 

J-2534 ECU programlama ve kodlama

H6 PRO Master 2 usta profesyonel teşhis aracı yeni ekü/reflash modülleri programlamak ve modülleri değiştirmek için ECU kodlama gerçekleştirmek için yeteneği vardır, maç bileşenleri, flaş gizli fonksiyonları kişiselleştirmek için araba ayarları, uyarlanabilir verileri sıfırlayın ve araç performansını artırın, drivability, yakıt verimliliği ve parça dayanıklılık sorunlarını çözmek, hata kodlarını temizleyin ve güç kaybını azaltın. NOT: ECU programlama ve kodlama tüm araçlarda çalışmıyor. Lütfen önce uyumluluğu kontrol edin.

 

Aktif Test (tam BI-DIRECTIONAL kontrol)

XTOOL H6 PRO Master 2 tam çift yönlü kontrol tarayıcısıdır. Sadece cus 'dan bilgi alamaz, aynı zamanda A/C debriyajını açma/kapama gibi çeşitli bileşen testlerini gerçekleştirmek için çeşitli araç parçalarını/alt sistemlerini denetler ve komutları gönderir. Hatalı enjektör, bisiklet ABS pompa motoru, Test silecekleri, pencereler, kapılar, Sunroofs ve benzeri bulmak için yakıt enjektörü Test. Not: aktif testler mevcut araçlar arasında değişir


 

Araç sistemlerinin otomatik taraması:
Otomatik tarama, arabanıza otomatik olarak takılan elektronik sistemleri bulur ve sadece saniyeler içinde sorun kodları da dahil olmak üzere araç durumunuza genel bir bakış sağlar.

 

Cihaz başlığı olan VCİ ( J2534 DOİP ) desteklediği bilgisayar programları (programların bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.)

 • BENZ - XENTRY
 • PORSCHE - PT3G
 • VAG - ODIS 6154
 • SGM RDS
 • RP1210 - CAT/Cummins/Volvo/...
 • HINO HDX

30 + özel fonksiyon

1. Gaz lambası sıfırlama hizmeti

Yağ değiştirildikten sonra yeni bir motor yağı ömrü sistemi hesaplaması için sıfırlama yapmanızı sağlar.

 

2.EPB elektronik Park freni sıfırlama

Elektronik fren sisteminin güvenliği ve verimliliğinin bakımında önemlidir.

 

3. Yarasa pil servisi

Tarama aracı pil şarj durumunu değerlendirmek, yakın devre akımını izlemek, pil değiştirme kayıt ve aracın geri kalan durumunu etkinleştirmek için izin verir.

 

4. Dpfdizel partikül filtresi sıfırlama

Özellikle dizel partikül filtre sistemi için dpf'nin yenilenmesi, dpf'nin bileşen değişimi öğretimi ve dpf'nin öğretimi için motor kontrol ünitesi değiştirildikten sonra çalışır.

 

5.SAS direksiyon melek sensörü sıfırlama

Arıza direksiyon açısı sensörü hafızasını temizlemeye yardımcı olur ve direksiyon açısı sensörü kalibrasyonunda önemli bir rol oynar.

 

6.TPMS lastik basıncı izleme sistemi sıfırlama

Aracın ECU 'sından sensör kimliklerini görüntülemede, TPMS sensör yedeği kimliklerini ve test sensörlerini girmede mantıklıdır.

 

7.IMMO anahtar programlama

Benzersiz araba anahtarı programlama ve okuma pin kodu fonksiyonu, esas olarak kayıp araç anahtarlarını devre dışı bırakmak ve yeni bir yedek anahtar fob programlamak için kullanılır.

 

8.ABS kanaması

ABS fren kanaması, ABS pompa sistemini onardıktan sonra hava tükenmesinden sonra sağlam bir fren balatası elde etmek için.

 

9.Sunroof sıfırlama

Sunroof kontrol ünitesi iletişim problemi olduğunda veya değiştirildiğinde sunroof sıfırlanması gerekiyor.

 

10. Süspansiyon sıfırlama

Masaj sistemi ile elektronik süspansiyon hava sürüşünü sıfırlamayı deneyin mesajlar sistemi aracılığıyla koeo flip tüm kapıları kapatın süspansiyon sıfırlama veya kapalı gidin.

 

11. Şanzıman (şanzıman) sıfırlama

Prosedür sıfırlama iletimi uyarlanabilir öğrenme DIY. Arabayı çalıştır ve sür. Bu prosedürü gerçekleştirdikten sonra motor kontrol ünitesi (ECU) ve şanzıman kontrol ünitesi (TCU), sürüş deseninizi izleyerek nasıl sürdüğünüzü öğrenmek için birlikte çalışacaktır. TCU / ECU 'nun bu programlama yöntemini takip ettikten sonra arabayı sürün.

 

12.AFS far sıfırlama

'AFS', uyarlanabilir ön aydınlatma sistemi (gece iki Xenon farla) anlamına gelir, bu düğmeye basmak, düz bir şekilde işaret etmek ve direksiyon 'i açtığınızda dönmemek anlamına gelir.

 

13. Enjektör kodlaması

Enjektörler ve bazı ölü enjektörler bir enjektör devre dışı bırakıldığında bile kaçırılabilir. Ateşleme sistemi ve mekanik bileşenlerle ilgili diğer problemler de bir enjektör kapatıldığında rpm kaybı göstermeyebilir.

 

14. Gaz adaptasyonu

Gaz kelebeği gövdesi, bir motora giren hava miktarını kontrol etmek için kullanılan döner düz valf (kelebek) içeren bir borudur. Elektronik yakıt enjeksiyonlu bir arabada, gaz kelebeği konum sensörü ve hava akış sensörü, enjektörlerde ihtiyaç duyulan karşılık gelen yakıt miktarını sağlayan bilgisayarla iletişim kurar. Temizledikten veya tamir ettikten sonra gaz sensörü pozisyonunu yeniden öğrenmesi gerekir.

 

15. Dişli öğrenme

Tarama aracı, motor çalıştırma prosedürüne devam etmek için tüm koşulların karşılanıp karşılanmadığını belirlemek için bazı eksantrik mili konum sensörleri sinyallerini izler.

 

 

Geniş araç kapsamı

Bu pro-grade teşhis aracı 88 + araç markaları, 140 + amerikan, avrupa ve asya araç modelleri, 12V arabalar, hafif yük kamyonları ve suv vb.

 

Nihai donanım + komple bağlayıcı ve adaptör kabloları

Nihai donanım konfigürasyonları ile, XTOOL H6 PRO Master 2, oto teknisyenleri ve mekaniği için araç arsenaline eklemek için ideal bir seçimdir.

 • Güçlü dört çekirdekli 1.8Ghz işlemci.
 • 8” 1024*768Ekran,
 • Android 5.1.1Tabanlı O.S.,
 • 2GBRAM,64GBROM,
 • 8MP kameraDahili hoparlör ve mikrofon,
 • 10,000mAhSürekli kullanımda 10 saate kadar süren dahili batarya.
 • DahilJ-2534 programcıOEM yazılımı ile çalışmak
 • TamamlandıKonektör/adaptör kablosuKit
YekTek Cihaz Farkıyla Keyifli Alışverişler
Vade farksız 4 taksit imkanımız devam etmektedir. Yapacak olduğunuz 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Yurtiçi kargo ile hızlı teslimat.