1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
ANCEL

ANCEL ARIZA TESPİT CİHAZI

Distribütörlüğünü yapmış olduğumuz Ancel marka otomobil ve ağır vasıta arıza tespit cihazlarımız son derece kaliteli ve kullanışlıdır.  Arıza tespitinde oldukça başarılı olan Ancel markası siz değerli müşterilerimize hem zaman tasarrufu hem kolaylık sağlamaktadır. Dünya genelinde kullanılan ve olumlu sonuçlar aldığına şahit olduğumuz cihazlarımızı sizler için ülkemize getirdik ve ekstra olarak Türkçe dil desteğini ekledik. Dünya ve Türkiye genelinde birçok müşteriyi memnun eden Ancel markası YekTek farkıyla şimdi sizlerleANCEL ÜRÜNLERİ GARANTİLİ Mİ?

Evet. Ancel ürünlerimiz 24 ay garantilidir.

ANCEL ÜRÜNLERİNDE TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VAR MI?

Evet ve sadece bizde Türkçe dil desteği mevcuttur.

ANCEL ARIZA TESPİT CİHAZINI KULLANMAK KOLAY MI?

Türkçe dil desteği sayesinde arıza tespitini bulmak ve arıza kodlarını silmek daha kolay. Otomatik teşhis özelliğiyle arıza tespitini bulmak minimum seviyeye iniyor ve bu sayede zamandan tasarruf yapmış oluyorsunuz.

ANCEL ÜRÜNLERİNDE TEKNİK DESTEK VAR MI? 

Distribütörlüğünü yapmış olduğumuz Ancel marka otomobil ve ağır vasıta arıza tespit cihazlarımızda teknik desteğimiz mevcuttur. Tam donanımlı ekibimizle birlikte siz müşterilerimizin her sorusuna ve her sorununa cevap veriyoruz, farklı bir durum olduğunda cihazlarımıza uzaktan bağlantı ile bağlanarak sorunu en hızlı şekilde çözüyoruz.