WhatsApp ve Telefon Araması Butonları
Menu
Sepetim
WhatsApp Hattımız 0(332) 225 45 65

RENOLİNK 1.87

RENOLİNK 1.87
RENOLİNK 1.87
2.000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Yapacak olduğunuz 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Yurtiçi kargo ile hızlı teslimat.
  • Stok Durumu: Stokta Var
Görüntülenme: 4519
2.500,00 TL
KDV Hariç: 2.083,33 TL

Renolink V1.87 Renault İmmo Airbag Sıfırlama Ecu Programlama Cihazı Nedir?

Renault ve Dacia araçların elektronik kontrol ünitelerini programlamak için kullanılan profesyonel bir programlama cihazıdır. Yazılımın veritabanı Aralık 2019 yılına aittir. Renault ve Dacia araçlarda UCH Eşleştirme, Hava Yastığı Programlama, Motor Ecu Programlama, Anahtar Kodlama, Anahtar Silme, Pano Kodlama, Eeprom ve Flaş okuma-yazma gibi birçok özelliğe sahiptir.

OBD2 soketi üzerinden iletişim kurmaktadır. Ecu, Eeprom ve Flash sürücüleri sökmeden kolayca programlama yapabilir, hafızayı silebilir ve birimleri tanıtabilirsiniz. Renolink sayesinde, Renault ve Dacia araçlarda yeni veya sonradan takılan UCH, Gösterge, Hava Yastığı Modülü, Sigorta gibi birçok modülü yeniden programlayabilirsiniz. DDT2000 altyapısını kullanan Renolink, son derece güçlü ve oldukça kapsamlı bir servis yazılımıdır. Tüm Windows 7-10 işletim sistemleri ile uyumludur.

Renolink Cihazının Genel Özellikleri;
*Hava Yastığı Sıfırlama,
*Çarpışma Kaza Kayıtlarını Silme,
*Arıza Kodlarını Okuma ve Silme,
*Gösterge Paneli Programa ve Uyarıları Silme,
*Gösterge Tablosu(Sayaç) Programlama ve Düzenleme,
*Eeprom Okuma ve Yazma,
*ECU Beyni Programlama ve Sıfırlama,
*Anahtarlar Kodlama ve Programlama,
*Hava Yastığı Sensörü veya Uyarısını Ayarlayın ve Silin,
*EPS Sıfırlama ve ECM Programlama.

YekTek Cihaz Farkıyla Keyifli Alışverişler
Vade farksız 4 taksit imkanımız devam etmektedir. Yapacak olduğunuz 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Yurtiçi kargo ile hızlı teslimat.